` Bo dla Was to jest tylko , a dla mnie Wszystko.
` A ona chciała tylko by ktoś ją mocno przytulił.
` Mężczyzna : Takie małe nieskomplikowane coś , które potrafisz kochać całym sercem.
` Czasem każdy ma takie dni , że bez kija to człowieku nie podchodź.
` Chłopaki. ! Dziewczyna to nie tylko Niezła Dupa , Cycuszki . To osoba , która potrzebuje choć trochę miłości.
` Wyrzucamy się z życia jak śmieci.
` Prawdziwa miłość przychodzi wtedy , kiedy sami się jej nie spodziewamy.
` Pierwsza miłość na zawsze pozostaje gdzieś tam w sercu mimo tego , że na naszej drodze już dawno pojawił się ktoś inny.
` Także jak masz jakiś problem , napisz na kartce , zaklej i wsadź sobie w dupe.;)
` Odmienność cecha , którą posiada każdy z Nas.
` On.: Będę Cie kochał już na zawsze.
Ona.: Na zawsze to Ty sobie możesz tatuaż na czole zrobić.
` I wtedy dał jej 2 róże jedną prawdziwą , drugą sztuczną i powiedział , że gdy druga zwiędnie przestanie Ją kochać.
` Życie jest darem , który należy szanować i mimo wszystko nie próbować sobie go odbierać nawet w najgorszych sytuacjach.
To takie niektóre moje. ;) A niektóre z Neta.;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz