` Zamknięta w pajęczynie miłości.
` Dziękuję to za mało.
` Przepraszam , że mam Cię w dupie.
` Odpierwiastkuj się ode mnie Ty ilorazie nieparzysty bo jak Ci przyalgorytmuję to Ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias.
` Przegrywasz gdy czujesz , że Ci zależy.
` Czasem łzy rozświetlają świat w którym nikt nie chce Cie znać.
` Twoja prostota dorównuje szybkości mojej drukarki.
` Pierdol uczucia zostań optymistą.;)
` Miłość jest wtedy kiedy oddajesz drugiej osobie najcenniejszą rzecz jaką masz : serce.
` Lubię gdy paczysz jak paczę ej.;D
` Jego uśmiech źródło powodów jej częstych westchnień.
` Bo w jego objęciach czuła , że ma wszystko.
` Mogę się zakochać w tym panu o zniewalającą pięknym uśmiechu . ?
Dzisiaj zapoznanie z Michałem.; *** Hah.;D
W miarę pozytywnie .;)
SIEMAAAA. ! ;d
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz